Slapukai, Privatumo politika

Jūsų privatumas
Jūsų privatumas yra svarbus mums. Siekiant geriau apsaugoti jūsų privatumą, mes pateikiame šį pranešimą paaiškinti mūsų informaciją praktika ir pasirinkimus galite apie tai, kaip jūsų informacija yra renkama ir naudojama. Kad šis pranešimas lengva rasti, mes padarysime tai galima rasti mūsų interneto svetainėje ir visose vietose, kur gali būti prašoma asmeniškai identifikuojančią informaciją.

„Google AdSense“ ir „DoubleClick“ DART slapukas
„Google“, kaip trečiosios šalies reklamos tiekėjų, naudoja slapukus, kad skelbimų šioje svetainėje. Iš DART slapukai naudoti „Google“ leidžia jiems tarnauti skelbimai lankytojams, kurie, atsižvelgiant į jų apsilankymus šioje svetainėje, taip pat kitų svetainių internete.

Norėdami atsisakyti DART slapukai galite apsilankyti „Google“ reklamos ir turinio tinklo privatumo politika šiuo interneto adresu https://www.google.com/policies/technologies/ads/ sekimo vartotojų per DART slapukas mechanizmai taikomas Google savo privatumo politiką ,

Daugiau apie slapukų politika čia – https://www.google.com/policies/technologies/cookies/

Kitos trečiosios šalies reklamos serverių ar tinklų, taip pat gali naudoti slapukus stebėti vartotojų veiklą šioje svetainėje matuoti reklama efektyvumą ir kitų priežasčių, kurios bus teikiamos savo privatumo politiką, www.lietuvoszemelapis.com neturi prieigos arba kontroliuoti šių slapukus, kurie gali būti naudojami trečiųjų šalių reklamuotojams.

Asmeninės informacijos rinkimas
Kai lankotės www.lietuvoszemelapis.com, IP adresas, naudojamas prieigai prie svetainės bus registruojamas kartu su datos ir laiko ryšys. Ši informacija yra grynai naudojamas analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, stebėti naudotojų judėjimą ir surinkti plačią demografinę informaciją vidaus naudojimui. Svarbiausia, kad visi įrašyti IP adresai nėra susijęs su asmeniškai identifikuojančią informaciją.

Nuorodos į trečiųjų šalių tinklalapiuose
Mes turime įtraukti nuorodas šioje svetainėje jūsų reikmėms ir nuoroda. Mes nesame atsakingi už privatumo politiką šiose interneto svetainėse. Turėtumėte žinoti, kad privatumo politika šių svetainių gali skirtis nuo mūsų pačių.

Pakeitimai šiame Privacy Statement
Šio pareiškimo turinys gali būti pakeista bet kuriuo metu savo nuožiūra.

Ar žinai? Tyrimai rodo, kad Lietuva yra geografinis Europos centras.